Nośnik Premium zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ulicy Wojaksa Polskiego z ulicą Plantową. Doskonale jest widoczny z ponad 400m dla wszystkich kierowców oraz pieszych. Ustawienie billboardu jest na granicy dwóch najwiękdzych osiedli mieszkaniowych. W ścicsłej okolicy znajdują się markety Lidl Dragon, sklep Rosmann. Dziennie ogląda ekspozycje ponad 25000 potencjalnych klientów.
W naszej ofercie znajdą Państwo materiały drukowane typu banery powlekane, siatki mash, folie monomeryczne, folie OVW.
Tworzymy nietuzinkowe projekty graficzne reklam na wszystkie nośniki: billboardy i banery reklamowe, siatki wielkoformatowe, opakowania, teczki.
W swojej ofercie posiadamy 24 przyczepy reklamowe dwustronne o pow. 12m2. Przyczepy są przygotowane pod papier blueback oraz baner.
Oferujemy profesjonalny montaż konstrukcji zaczynajać od przygotowania gruntu pod nośnik reklamowy.